مسیحیت پارسی persiachristianity

مسیحیت پارسی        persiachristianity
پرچم پرافتخار ایران

جمعه

روحانی حوزه علمیه قم بزرگترین رهبر اهل سنت را به شیعه شدن دعوت کرد

(به نقل از محبت نیوز)یک فعال حقوق بشر این پیام را بیشتر" خنده دار" توصیف می کند و معتقد است معنی این پیام آن است که آنها مذاهب دیگر را بر نمی تابند و می خواهند تمام مردم کشور را به شیعه تبدیل کنند.

عکس - مولوی عبدالحمید، بزرگترین رهبر مذهبی اهل سنت بلوچستان

« محبت نیوز» -- در برخی از سایت های اینترنتی امروز – به نقل از "شیعه آنلاین" – خبری منتشر شده بود مبنی بر اینکه در آستانه عید غدیر یکی از روحانیون حوزه علمیه قم بنام حجت الاسلام محمد امیری سوادکوهی ، در پیامی که برای مولوی عبدالحمید بزرگترین رهبر مذهبی اهل سنت بلوچستان فرستاده است او را به "مذهب اهل بیت " دعوت کرده است.


این روحانی شیعه در پیامش آرزو کرده است که " همه مسلمانان امر خدا و رسول را به گوش جان خریده و همگان وارد مذهب اهل بیت علیهم السلام ( که جز آن را طبق قرآن مجید ، خدای متعال از احدی نمی پذیرد) شوند... تا طنین دل انگیز اشهد ان علی ولی الله از گلدسته های همه مساجد جهان علی الخصوص مسجد مکی و مدنی ، طنین انداز شود."

طرح این نوع مطالبات از جانب گروههائی از روحانیون شیعه در شرایطی ارائه می شوند که روحانیت اهل سنت در ایران سالهاست نسبت به تبعیضات دینی در کشور بویژه علیه سنی ها اعتراض دارند و تا کنون بارها در اطلاعیه های متعددی این ناخشنودی ها را بگوش همگان رسانده اند.


رادیو بخش فارسی خبرگزاری فرانسه در گفتگوئی با رحمان جوانمردی فعال حقوق بشر در هلند ، وی این پیام را بیشتر" خنده دار" توصیف می کند و معتقد است معنی این پیام آن است که آنها مذاهب دیگر را بر نمی تابند و می خواهند تمام مردم کشور را به شیعه تبدیل کنند.

   ابراهیم طباطبایی ،  محمد سهرابی & سعید معینی 

هیچ نظری موجود نیست: